شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام دوستان

mp3 player شوکر

قلمدون

+ براي انجام مصاحبه اي به دفتر کار خانم ابتکار رفتيم. يکي از سؤالات من از ايشون اين بود که * شما به عنوان استاد دانشگاه و معاون رئيس جمهور، مهم ترين مسئله فرهنگي زنان را چه مي دانيد؟» و در رفع آن چه قولي به بانوان مي دهيد؟ * خانم ابتکار: فراهم کردن شرايط تحصيل در مقطع بالاي دبستان براي *4درصد* از دختراني که در کشور از اين نعمت محروم هستند ، مهم ترين موضوع فرهنگي بانوان هست که بايد رفع بشه!
غزل صداقت
ديروز 9:4 عصر
قلمدون
و حالا من موندم و هزاران خبر در مورد: بي کاري 82درصد زنان سرپرست خانوار و بي سرپرست! مشکلات فرهنگي زنان زنداني مشکلات فرهنگي و اجتماعي زاييده از بالارفتن سن ازدواج مشکلات فرهنگي بالارفتن آمار طلاق و فحشا بعد از آن مشکلات فرهنگي زياد شدن ازدواج هاي سفيد مشکلات فرهنگي صاحبان کار در برخورد با زنان شاغل و دادو بيدادهاي زياد اين افراد در مورد ازدواج کودک و خشونت عليه زنان و ..
قلمدون
*نکته بعدي اينکه آيا اين مهم فرهنگي است يا آموزشي ! در نهايت اينکه امروز خبر اصرار برخي از بانوان همفکر ايشان در خصوص تصدي گري وزارت آموزش و پرورش مخابره شد !*
بعدی همه 13 نظر قبلی
http://qalamdoon.parsiblog.com/Old/Feeds/ من فقط تيتر رو خوندم متن رو نخوندم اصلا
قلمدون
{a h=mobarez10}مبارز..{/a} بله به نظر دوست داشتني هم نيست .. تمام سعي ام را کردم که مصاحبه را به چالش بکشم اما از اونجايي که ايشون هم در کار سياست بازي بسيار حرفه اي هستند مثل دو تا مچ انداز که زورشون به هم نمي رسه فقط زور زديم :D بدون اين که جابه جايي داشته باشيم ..

قلمدون

+ به اين فکر کن که خدايي هست بزرگ تر از آسمان تواناتر از درخت زيباتر از ستاره پاک تر از دريا يگانه تر از ماه مهربان تر از سلام و دوست داشتني تر از تو *آري تنها خداست که از نگاه تو زيباتر است* پ.ن: نورا - يک ساله از تهران - خواهرزاده قلمدون پ.ن1: صبا - چهارسال و نيمه پ.ن2: صدرا شش سال و نيمه


غزل صداقت
ديروز 8:50 عصر
قلمدون
هايدي جان، کجايي که شوهردادن اين يکي هم گردن خودته :D شايد هم تو خونه داشته باشي
قلمدون
همابانو جان، عروس شما هم بشه « اين همه خوشبختي محال ميشه » :D
بعدی همه 24 نظر قبلی
قلمدون
{a h=yajaavad}انديشه نگار{/a} فداي مهربوني هات عزيزم . در پناه خداي مهربون باشي
{a h=qalamdoon}قلمدون{/a} سلامت باشيد دوست گلم ...شما هم همينطور ان شا الله ....@};-
+ زهر دوري باعث شيريني ديدارهاست آب را گرماي تابستان گوارا مي کند
بسيار زيبا ...
*قاصدك*
عالييييي@};-
بعدی همه 16 نظر قبلی
قشنگه=)
درود ...

قلمدون

+ مهم ترين تيترها و عناوين نوشته شده به قلم قلمدون در سه ماهه اول سال در رسانه وزين "طنين ياس" #فقط_من_باب_ريا
هايدي
قبول باشه عزيزم اين ريات:دي :دي
هايدي
بهت افتخاااار مي‌کنيم عزيزم=) @};- @};- موفق باشي گلم@};-
بعدی همه 11 نظر قبلی
قلمدون
{a h=banoyedashteroya}هما بانو{/a} سلام بانوي دشت رويا_ ها .. خوبي نازنين ، ممنونم از تشويق هاي صميمانه و قشنگت
خدا قوت:)

قلمدون

قلمدون
مي گويد: « من در لبنان يک «زينب» معمولي هستم...» و فقط تعدادي از دوستان بسيار نزديکم باخبرند که من دختر سيدحسن نصرالله، دبيرکل حزب‌الله هستم. من يک «زينب» فارغ از پدرم هستم با اينکه به آن پدر افتخار مي‌کنم.»
قلمدون
*تصاوير متن نوشته شده سخنراني سيده زينب دختر دبيرکل حزب الله لبنان در ايران.. ترجمه در وبلاگ*
همه 7 نظر
{a h=andishe}خانه ي خانواده{/a} با سلام / جناب خانه خانواده !! اگر نظري مي نويسيد كه مطلبي را به كسي برسانيد اينقدر مغلق ننويسيد / ما مانده ايم كه اين نوشته هاي شما هم ايجاز مخل و هم اطناب ممل را با هم دارد !! يعني در عين حالي كه خلاصه نيست ملال اور هم هست / اگر مقداري واضح تر بنويسيد خواننده وظيفه خودش را در تأييد و يا رد فرمايشات جناب عالي در خواهد يافت / و من الله التوفيق
{a h=qalamdoon}قلمدون{/a} با سلام / خسته نباشيد / در راه حق نبايد از قلّت عده و شماتت شماتت كننده باك داشت / خدا افرادي شبيه اين خانم را در بين بانوان كشور ما زياد بفرمايد كه از منصب و منسب خود سوء استفاده نمي‌كنند و از نخاع پدرشان براي رسيدن به مقاصد و اهداف شومشان بالا نمي‌روند . يا حق

قلمدون

اينکه وزير آموزش و پرورش گفته؛ در مقابل اجرا سند 2030 مي ايستد، يعني بالاتر از وزير، که آن سند ننگين را امضاء و دستور اجرا داده بدنبال تحقق آن در آموزش و پرورش است و لذا منشاء انتشار، فيلمهاي رقاصي دختران و پسران، آنهم بعد از موضعگيري رهبري، در رده بالاتر از وزير بوده است، زيرا فيلمهاي تهيه شده 3 دقيقه‌اي، از نشاط(رقص) دانش آموزان، بر اساس دستور مقام بالاتر از وزير بوده است!

قلمدون

قلمدون
اين واکنش به صورت نامه اعتراضي اين انجمن به رياست دانشگاه بوده است که در آن دانشگاه را محل تضارب آرا و عقايد دانسته است و خواهان رعايت " آزادي" دانشجويان شده است! نکته اي که در قضيه واکنش تند اين انجمن به رعايت اصول روزه داري آنهم در دانشگاه که محل تربيت و پرورش افرادي تحصيل کرده اي است که بايد شعور اجتماعي بالاتري نسبت به عامه مردم داشته باشند، ديده مي شود،
قلمدون
کلمه "اسلامي" الصاق شده به اسم آن انجمن است که سطح توقع از آنها را در فهم قانون به ويزه قوانين حاکم بر اصول اسلامي بالاتر از ساير انجمن هاي موجود در دانشگاه مي برد. از طرف ديگر بايد از اعضاي اين انجمن پرسيد که در کجاي عالم، قانون يک کشور بنابر سليقه در معرض تضارب اراء قرار مي گيرد که قانون کشور ما که مبتني بر دستورات دين مبين است موردي سليقه اي و دچار شده به تضارب آراء شود؟
همه 7 نظر
-:باران:-
آزادي ازاين بيشتر ميخوان؟
-:باران:-
دانشگاه هاي غربي هم مقررات پوششي دارند وکسي که نخواد رعايت کنه اجازه ورود نداره ...

قلمدون

قلمدون
اگر مولاوردي شناخت کافي از زنان ايراني و مطالباتشان ندارد، بصيرت لازم براي مقايسه درست وضعيت زنان ايراني و عربستان ندارد،آنقدر تفکر انقلابي در وجودش نيست که رشد زن ايراني را در عرصه هاي مختلف بعد از پيروزي انقلاب اسلامي درک کند،آنقدر روحيه جهادي در وجودش نيست که در برابر جنگ نرم دشمن بايستد و از جايگاه زن ايراني دفاع نمايد حداقل سکوت کرده تا در جبهه دشمن هم سنگر افرادي چون مصي علينژاد قرار نگيرد.
هايدي
عقلشون رو زنگار گرفته بدبختا
مولاوردي و امثال ايشان در احزاب افساد طلب، مأمور پروژه‌هاي خائنانه غرب و گرا دادن بر عليه انقلاب اسلامي به سازمانهاي حقوق بشري هستند، لذا افسار جماعت فمينيسم ايراني، بدست روباه پير و غرب است و گرنه احمقاي جهان هم اراجيف ايشان را در خصوص زنان عربستاني باور ندارند.
اينها را رسالتي است بردوش که با ظاهري مذهبي وچادري وتفکر آنچناني،حمله برمذهب واعتقادات ازطريق مذهب،واينها دست پرورده آن روباه پيرواستعمارگرند

قلمدون

قلمدون
هر چند اين دست نمايشات چون خيرات دادن به حيوانات که به نظر مي رسد از سوي ليدرهايي خارج از کشور هدايت ميشود ميتواند براي دقايقي با احساسات افراد بازي کند اما با توجه به آداب و رسوم مردم کشور ما تأثيرگذاري عميقي نخواهدداشت چرا که هيچ عقل کامل و سالمي در شرايط اقتصادي کنوني و مصيبتهاي وارد شده بر هموطنان سيل زده و زلزله زده کشور اولويت خود را سگ قرار نداده و به فکر کودکان وکهن سالان هموطن خود است.
* کميل *
خدا اينا رو زودتر ببر پيش خودت

قلمدون

قلمدون
اما وقتي کار به اينجا مي کشد بايد ديد حق با کدام يک از طرفين است و بايد از کدام يک حمايت شود تا ديگري به خود اجازه تقابل با قانون وشرع مقدس را ندهد! آيا بايد پليس را در انجام وظايف قانوني خود حمايت کرد يا قانون شکن را در بي پروا تر شدن!
اين جماعت طرفدار اسلام رحماني يا همان اسلام آمريکايي، هدفي به غير از دزديدن رأي ملت ندارند و گرنه چرا از مشکلات اقتصادي مردم نمي گويند؟ و چرا بخاطر بحران اقتصادي، وزرا و رئيس جمهور را مورد سئوال قرار نمي‌دهند؟!

قلمدون

+ *فتنه گري تازه فائزه هاشمي با تخطئه ديدگاه امام خميني در حوزه زنان! آنچه که به فائزه هاشمي اينگونه اجازه مي دهد بر شخصيت بزرگ از جهان تشيع، مرجع عالي قدر و ولي فقيه، گستاخي کند، تربيت غيرديني و نگاه کينه توزانه اش به مباني انقلاب اسلامي و بنيانگذارش است که اگر آيت الله مي توانست و مي خواست مقابل اينگونه اقدامات دخترش را بگيرد امروز شاهد اين گونه لجن پراکني هاي او نبوديم.
هما بانو
چقدر اين موجود نفرت انگيزه !!!
قلمدون
اما بدتر از اين بي توجهي آيت الله به تربيت ديني دخترش، سکوت خانواده امام خميني(ره) در برابر اين توهين هاست که با توجه به حال و روز توليت حرم مطهر امام خميني (ره) توقع بسيار زيادي است.
همه 5 نظر
قلمدون
{a h=banoyedashteroya}هما بانو{/a} بله واقعا . البته نيمه پر ليوان لجن پراکني هاي زيادش، پرده برداري هاي متواتر از شخصيت خانوادگي، خاندان آيت الله هست.
از خاندان مرحوم مغروق در استخر فرح (هاشمي رفسنجاني) بدي، شرُ و نکبت مي بارد.
آموزش پیرایش مردانه اورجینال
علي - قلي نياثاني
رتبه 0
0 برگزیده
6 دوست
محفلهای عمومی يا خصوصی جهت فعاليت متمرکز روی موضوعی خاص.
گروه های عضو
علي - قلي نياثاني عضو گروهی نیست
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله تير ماه
vertical_align_top