شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام دوستان

ساعت ویکتوریا

قلمدون

قلمدون
اگر مولاوردي شناخت کافي از زنان ايراني و مطالباتشان ندارد، بصيرت لازم براي مقايسه درست وضعيت زنان ايراني و عربستان ندارد،آنقدر تفکر انقلابي در وجودش نيست که رشد زن ايراني را در عرصه هاي مختلف بعد از پيروزي انقلاب اسلامي درک کند،آنقدر روحيه جهادي در وجودش نيست که در برابر جنگ نرم دشمن بايستد و از جايگاه زن ايراني دفاع نمايد حداقل سکوت کرده تا در جبهه دشمن هم سنگر افرادي چون مصي علينژاد قرار نگيرد.
هايدي
عقلشون رو زنگار گرفته بدبختا
وزنه سياسي
مولاوردي و امثال ايشان در احزاب افساد طلب، مأمور پروژه‌هاي خائنانه غرب و گرا دادن بر عليه انقلاب اسلامي به سازمانهاي حقوق بشري هستند، لذا افسار جماعت فمينيسم ايراني، بدست روباه پير و غرب است و گرنه احمقاي جهان هم اراجيف ايشان را در خصوص زنان عربستاني باور ندارند.

قلمدون

قلمدون
اين واکنش به صورت نامه اعتراضي اين انجمن به رياست دانشگاه بوده است که در آن دانشگاه را محل تضارب آرا و عقايد دانسته است و خواهان رعايت " آزادي" دانشجويان شده است! نکته اي که در قضيه واکنش تند اين انجمن به رعايت اصول روزه داري آنهم در دانشگاه که محل تربيت و پرورش افرادي تحصيل کرده اي است که بايد شعور اجتماعي بالاتري نسبت به عامه مردم داشته باشند، ديده مي شود،
قلمدون
کلمه "اسلامي" الصاق شده به اسم آن انجمن است که سطح توقع از آنها را در فهم قانون به ويزه قوانين حاکم بر اصول اسلامي بالاتر از ساير انجمن هاي موجود در دانشگاه مي برد. از طرف ديگر بايد از اعضاي اين انجمن پرسيد که در کجاي عالم، قانون يک کشور بنابر سليقه در معرض تضارب اراء قرار مي گيرد که قانون کشور ما که مبتني بر دستورات دين مبين است موردي سليقه اي و دچار شده به تضارب آراء شود؟
همه 7 نظر
-:باران:-
آزادي ازاين بيشتر ميخوان؟
-:باران:-
دانشگاه هاي غربي هم مقررات پوششي دارند وکسي که نخواد رعايت کنه اجازه ورود نداره ...

قلمدون

اينکه وزير آموزش و پرورش گفته؛ در مقابل اجرا سند 2030 مي ايستد، يعني بالاتر از وزير، که آن سند ننگين را امضاء و دستور اجرا داده بدنبال تحقق آن در آموزش و پرورش است و لذا منشاء انتشار، فيلمهاي رقاصي دختران و پسران، آنهم بعد از موضعگيري رهبري، در رده بالاتر از وزير بوده است، زيرا فيلمهاي تهيه شده 3 دقيقه‌اي، از نشاط(رقص) دانش آموزان، بر اساس دستور مقام بالاتر از وزير بوده است!

قلمدون

قلمدون
مي گويد: « من در لبنان يک «زينب» معمولي هستم...» و فقط تعدادي از دوستان بسيار نزديکم باخبرند که من دختر سيدحسن نصرالله، دبيرکل حزب‌الله هستم. من يک «زينب» فارغ از پدرم هستم با اينکه به آن پدر افتخار مي‌کنم.»
قلمدون
*تصاوير متن نوشته شده سخنراني سيده زينب دختر دبيرکل حزب الله لبنان در ايران.. ترجمه در وبلاگ*
همه 7 نظر
{a h=andishe}خانه ي خانواده{/a} با سلام / جناب خانه خانواده !! اگر نظري مي نويسيد كه مطلبي را به كسي برسانيد اينقدر مغلق ننويسيد / ما مانده ايم كه اين نوشته هاي شما هم ايجاز مخل و هم اطناب ممل را با هم دارد !! يعني در عين حالي كه خلاصه نيست ملال اور هم هست / اگر مقداري واضح تر بنويسيد خواننده وظيفه خودش را در تأييد و يا رد فرمايشات جناب عالي در خواهد يافت / و من الله التوفيق
{a h=qalamdoon}قلمدون{/a} با سلام / خسته نباشيد / در راه حق نبايد از قلّت عده و شماتت شماتت كننده باك داشت / خدا افرادي شبيه اين خانم را در بين بانوان كشور ما زياد بفرمايد كه از منصب و منسب خود سوء استفاده نمي‌كنند و از نخاع پدرشان براي رسيدن به مقاصد و اهداف شومشان بالا نمي‌روند . يا حق
هايدي
:'( :'(
مبارز..
هي روزگار ...
:( :(
مادري قهرمان که از قهرمان کربلا حضرت زينب سلام عليه الگو گرفت و در دامن خود، فرزندي بهشتي پرورش داد، تا عزت و سربلندي دين و انقلاب را با خون پاکش رقم بزند و لذا مادر در تشيع فرزند شهيدش، عزت و اقتدار را به نهايت رساند و تصوير آن جهاني گرديد.

قلمدون

قلمدون
حضور قلمدون در مشاوره موفق با دختري که 5 سال تن به ازدواج سفيد داده بود.

قلمدون

قلمدون
آنچه در اين مسير مشخص است و نمي توان نسبت به آن چشم پوشي داشت نقش زنان در پيشبرد اهداف حمايت از کالاي ايراني وبالتبع رونق توليد است . زنان به عنوان مديران اقتصادي و فرهنگي خانواده با توجه به نقش مهم خود در پيشبرد اهداف کلان اقتصاد مقاومتي مورد هجمه فکري دشمنان نظام که درصدد تضعيف نظام جمهوري اسلامي ايران و در نهايت براندازي اين نظام مقدس هستند قرار دارند.
قلمدون
پس يکي از مهم ترين حلقه هاي کشف شده که به اندازه کافي مورد توجه قرار گرفته نشده است، بحث فرهنگي و نگاه ويژه به تربيت فکري زنان به سمت استفاده و حمايت از کالاي ايراني و توليدات داخلي است چيزي که باعث افزايش تقاضا و رونق توليد مي شود.

قلمدون

+ سلام دوستان عزام استان لرستان - شهر پل دختر هستم. حس عجيبي دارم . تابستان پارسال در اين استان زيبا چقدر محو نقاشي خداوند شده بودم . هر جا که قدم مي گذاشتي زيباي منحصر به فردي را مي ديدي .. اميدوارم با گذشت زمان اندکي از وضعيت وخيم کاسته شده باشه..
هما بانو
سلام عزيز دلم.. :)خدا قوت منيره جان.. مراقب خودت باش گلم @};-
هما بانو
ان شا الله .. به اميد خدا
خداوند شما و همه مددرسانان را مدد نمايد. انشاءالله
*قاصدك*
سلام . انشالله که هر چي خيره اتفاق بيفته

قلمدون

+ بسمه تعالي در ايامي که سيل در حال ويران کردن خانه هاي مردم بود وجان آنها را به مخاطره انداخت، آزمون مردانگي نيز برگزار ميشد.دراين ميان ميستاييم رفتار جوانمردانه و بسيجي وار يکي از برادران ارتش جمهوري اسلامي ايران، جناب«سرهنگ محمد حقيقي»که با حرکت خود مسيرنجات مردم را تسهيل کرددر شرايطي که راه ديگري نبود. زيباترين نکته در اين ميان تأکيد ايشان بر حفظ حرمت بانواني است که براي نجات شان تلاش ميکردند.
قلمدون
آرزو مي کنيم ايران اسلامي، هر روز شاهد نقش آفريني چنين مردان بزرگي باشد که با تأسي از سيره اهل بيت عليهم السلام و با هدف جلب رضاي خداوند متعال، خدمتگزار مردم هستند.معاونت فرهنگي بسيج خواهران سازمان بسيج جامعه زنان کشور
هما بانو
خدا حفظشون کنه ان شا الله

قلمدون

+ ?مناطق سيل زده صحنه نمايش مدافعان واقعي حقوق زنان/همت والا، اراده محکم و دلسوزي بانوان سپاهي در کمک رساني به سيل زدگان ستودني است ??فعاليت زنان پاسدار در بحران سيل چه به عنوان پزشک،امدادگر و چه به عنوان مشاور مردم مصيبت ديده و فعال فرهنگي و حتي همبازي با کوکان سيل زده،چشمگير و قابل تحسين است، اقداماتي که مدعيان حقوق زنان حتي به آن فکر نکرده اند!.
قلمدون
ابتکار و لشکر فمنيست ها غايبان اصلي اين حماسه ملي هستند.
هما بانو
سلام عزيزم.. خدا قوت :) خدا شما رو حفظ کنه منيره جان :-) @};-
چراغ جادو
علي - قلي نياثاني
رتبه 0
0 برگزیده
6 دوست
محفلهای عمومی يا خصوصی جهت فعاليت متمرکز روی موضوعی خاص.
گروه های عضو
علي - قلي نياثاني عضو گروهی نیست
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله ارديبهشت ماه
vertical_align_top